Školní družina - Aktuálně
>>  (1/78)

„Kouzelné jaro na zahrádce“- 4.4.2019
Členové ostravského divadélka Smíšek nám zpestřili čtvrteční odpoledne krásnou jarní pohádkou. Děti se dozvěděly, co všechno musí zahradník Tonda na své zahrádce udělat, aby si vypěstoval zeleninu na svou oblíbenou jarní polévku, protáhly si tělo při předvádění prací na záhoncích a také si zazpívaly, když přivolávaly déšť, aby bylo čím zalévat semínka.
datum vložení: 10.04.2019LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ SNĚHULÁKŮ
7. března 2019 proběhlo na ZŠ 1. Máje předání diplomů a odměn výhercům celoměstské výtvarné soutěže školních družin, do které jsme se také zapojili.

V kategorii skupinových prací získali naši žáci: R. Bolek, B. Nová, D. Hollmann a N. Ptáček 1. místo.
Gratulujeme.
datum vložení: 10.03.2019KARNEVAL - 21.2.2019
Odpoledne plné překrásných masek, tance, soutěží, a hlavně zábavy je za námi. Pestrost masek byla letos opravdu veliká. Od rozmanitých pohádkových postav – princezny, víly, čarodějnice a kouzelníci – přes rozličná roztomilá zvířátka, sportovce, bojovníky, indiány a kovboje, piráty, klauny a šašky až po strašidelné až hororové postavičky a také Rubikovu kostku.

Soutěžilo se v odděleních (např. pohyblivý chodník, komín z kostek, házení míčků do koše, slalom s míčkem na lžíci, přenášení korálků hůlkami), a soutěžilo se také v herně (jízda na koni, tanec s míčky ve dvojici, házení táckem na čáru a spousta tanečních soutěží).

Všem vychovatelkám patří dík za nádherné a vydařené odpoledne, hlavně p. vychovatelce Martině za přípravu a moderování, dále B. Sabové za předtančení, žákyním 9. třídy za pomoc při soutěžích v odděleních a všem dětem za to, že byly skvělé.
datum vložení: 25.02.2019>>  (1/78)

Žákovská © 2005, zs.zakovska@volny.cz
všechna práva vyhrazena