Školní družina - Aktuálně
>>  (1/77)

KARNEVAL - 21.2.2019
Odpoledne plné překrásných masek, tance, soutěží, a hlavně zábavy je za námi. Pestrost masek byla letos opravdu veliká. Od rozmanitých pohádkových postav – princezny, víly, čarodějnice a kouzelníci – přes rozličná roztomilá zvířátka, sportovce, bojovníky, indiány a kovboje, piráty, klauny a šašky až po strašidelné až hororové postavičky a také Rubikovu kostku.

Soutěžilo se v odděleních (např. pohyblivý chodník, komín z kostek, házení míčků do koše, slalom s míčkem na lžíci, přenášení korálků hůlkami), a soutěžilo se také v herně (jízda na koni, tanec s míčky ve dvojici, házení táckem na čáru a spousta tanečních soutěží).

Všem vychovatelkám patří dík za nádherné a vydařené odpoledne, hlavně p. vychovatelce Martině za přípravu a moderování, dále B. Sabové za předtančení, žákyním 9. třídy za pomoc při soutěžích v odděleních a všem dětem za to, že byly skvělé.
datum vložení: 25.02.2019Důležité oznámení!
Pro zvětšení klikněte na obrázek.
datum vložení: 05.02.201931. ledna - ZIMNÍ OLYMPIÁDA
Ani letos jsme se pořádného sněhu, který by vydržel do odpoledne nedočkaly, a tak jsme využily zkráceného vyučování v den pololetního vysvědčení a připravily jsme pro družinové děti soutěživé odpoledne v odděleních a v herně.

Jednotlivé disciplíny byly motivovány zimními sporty – jízda na lopatě, střelba na branku, lyžování a hod koulí na cíl – a byly přizpůsobeny věkovým kategoriím. Po absolvování všech soutěžních úkolů a vyhodnocení výsledků byli slavnostně vyhlášeni a oceněni nejlepší sportovci letošní olympiády:
A. Wykrent, O.Kus, J. Balon, V. Mintěl, S. Žwaková, P. Zukal, D. Hollmannová a A. V. Slivka.
datum vložení: 02.02.2019>>  (1/77)

Žákovská © 2005, zs.zakovska@volny.cz
všechna práva vyhrazena